Vstavané skrine DOORNET-o nás

Vstavané skrine a šatníky vyrábame a montujeme od roku 1999 ešte pod názvom FAALDOOR od roku 2010 ako prví s novým,revolučným spôsobom predaja skríň (E-shopom) ako DOORNET a od roku 2012 s takmer celoslovenským pokrytím od Košíc a Prešova cez Poprad, Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Bansku Bystricu až po Žilinu,Trenčin,Trnavu a samozrejme Bratislavu,ale už ako DOORNET s.r.o

CIEĽ

Našim cieľom je presunúť predaj vstavaných skríň na mieru v najväčšej možnej miere na internet,s dôrazom na čo najnižšie ceny pri zachovaní výsokej kvality.

SÚČASNOSŤ

Od roku 2010 je firma DOORNET zameraná na internetový predaj prostredníctvom  e-shopu a online návrhára.To všetko so zameraním na vstavané skrine na mieru s posuvnými dverami.

HISTÓRIA

Firma DOORNET bola založená v roku 2010 v meste Poprad a je nástupníckou spločnosťou firmy A.Falkovský FAALDOOR , ktorá pôsobí na našom trhu od roku 1999 .

DOORNET vznikol za účelom rozšírenia ponuky vstavaných skríň na mieru a využíva modernejšie spôsoby predaja, ako je predaj návrh a komunikácia prostredníctvom internetu. Okrem kontaktných miest v mestách Poprad, Košice, Liptovský Mikuláš a Bratislava je cieľom osloviť pomocou internetu široký okruh potencionálnych záujemcov o vstavané skrine s posuvnými dverami, ktoré su našim hlavným produktom a ktoré sme začali výrabať na prelome tisícročí v Poprade a úzkom okoli.

Na všetkých našich kontaktných miestach vám pomocou počítačového programu vytvoríme trojrozmerný návrh vstavanej skrine alebo šatníka, ktorý vám budeme prezentovať na veľkoplošnej obrazovke.Vďaka tomu uvidíte vášu skriňu ešte predtým ako bude vyrobená.Sme schopní po telefonickom dohovore s obchodným zástupcom zaslať trojrozmerný návrh priamo na váš mail. Skúsenosti nazbierané od roku 1999 sú zárukou profesionálnej a kvalitnej realizácie všetkých našich výrobkov.