PREČO vstavané skrine na mieru DOORNET? 

SÚČASNOSŤ

Od roku 2012 je firma DOORNET už ako samostatná spol. DOORNET s.r.o zameraná na internetový predaj vstavaných skríň a skríň na mieru od slovenských výrobcov prostredníctvom internetovéj stránky doornet.sk,  E-shopu a nábytkového editora drawnet.To všetko so zameraním na vstavané skrine a skrine na mieru s posuvnými dverami.

Nakoľko je pre jediného predajcu obtiažne, ak nie nemožné,kvalitne a lacno logistický a kapacitné pokrývať celé územie republiky od Košíc po Bratislavu, prichádzame s možnosťou predaja vstavaných skríň prostredníctvom nášho E-shopu pre jednotlivých dodávateľov podľa okresu.Predajcovia na našej stránke  spĺňaju  kvalitativne a cenové podmienky na to, aby zaujali potenciálnych záujemcov o vstavané skrine resp. skrine na mieru

HISTÓRIA

Firma DOORNET-vstavané skrine bola dcérskou firmou firmy A.Falkovský-FAALDOOR -vstavané skrine, ktorá vznikla v roku 1999 v meste Poprad. Táto skutočnosť poukazuje na dĺhoročné skúsenosti pri výrobe a montáži vstavaných skriň a skríň na mieru.
V posledných rokoch sme prostredníctvom firmy A.Falkovský-FAALDOOR-vstavané skrine rozširili pôsobenie okrem mesta Poprad aj do miest ako Košice a Liptovský Mikuláš.V týchto mestách je dnes možné navštíviť naše štúdia.V minulosti boli štúdia aj v mestach Prešov,Spišská Nová Ves a Ružomberok.V týchto mestach je možné aj dnes telefonicka konzultácia s obchodným zástupcom, prípadne osobné stretnutie u klienta.

Výrobcovia vstavaných skriň sú rozdelení do troch skupin:

1.Veľkí výrobcovia vstavaných skríň,ktorí pokrývaju celé územie republiky od Svidnika cez Košice,Prešov,Poprad,Spišskú Novu Ves,Ružomberok,Martin...a.t.ď až po Bratislavu.
Týto výrobcovia ponúkaju najširšiu paletu služieb v oblasti výroby a montáže vstavaných skriň a skríň na mieru.Táto skútočnosť je samozrejme premietnuta aj v cenniku, ktorý je vyšší ako u ďalších dvoch skupin.

2. Strední výrobcovia vstavaných skriň
Do tejto katagórie patrí aj naša firma.Pokrytie takých spločnosti je väčinou regionálne napr.Košice-Prešov-Poprad-Liptovský Mikuláš.Týto výrobcovia majú o malo menšiu ponuku odtieňov,doplnkov, profilov rámov dverí a riešeni pre vstavané skrine a skrine na mieru, ale cennik je až o 30% zaujimavejší za rovnakú kvalitu.

3. Malí výrobcovia vstavaných skriň,
(tzv.garážové firmy).Takýto výrobcovia vyrábaju vstavané skrine z komponentov, ktoré nakupujú hotové vo väčšich firmach.Pokrytie je vo väčšine prípadov iba lokalne(mesto v ktorom pôsobia).Cenová výhodnosť,kvalita montáže,pozáručný servis to sú veci ktoré sú otázne a zaležia na serioznosti jediného človeka.
S týchto skútočnosti je zrejme, že najlepšie riešenie pri výbere vstavanej skrine resp. skrine na mieru, je zlatá stredná cesta.

Napriek tomu že máme sidlo v meste Poprad, tak prostredníctvom internetu a registrovaných predajcov dokážeme pokryť záujem o vstavané skrine a skrine na mieru, okrem stredného a východného Slovenska od Košic po Ružomberok, už aj na územi západného Slovenska napr.Bratislava,Senec,Trnava,Žilina....

Kompletné porytie nájdete TU

Vstavané skrine bratislava                                                Vstavané skrine online                                           Vstavané skrine cenník                                   Vstavané skrine